Pozor!!! Nová adresa:Kališnická 2, 130 00 Praha 3!!! Osobní odběr objednaného zboží a prodej zboží v pracovních dnech od 9:00 do 15:00 po předchozí dohodě telefonicky nebo e-mailem na adrese: Classic, Kališnická 2, 130 00 Praha 3, tel/fax:271 770 737, e-mail:classic@classic.cz. Při osobním odběru platby pouze v hotovosti. Děkujeme za pochopení.

Historie firmy

Distribuční firma Ing. Tomáš Beck - Classic Music Distribution funguje na českém trhu od ledna roku 1993.
Od počátku naší činnosti jsme se soustředili na klasickou hudbu. Během třinácti let existence firmy se naše nabídka rozrostla o další hudební žánry, jako je blues, jazz, world music, etnická hudba a nahrávky oldies. Podařilo se nám soustředit nejzajímavější nezávislá hudební vydavatelství.
V současnosti jsme výhradními distributory více než 30 zahraničních hudebních vydavatelství z Evropy a ze Spojených států, což představuje více než 170 hudebních labelů. Jejich přehled je k dispozici v horní části domovské stránky pod tlačítkem "všechny labely". Od roku 2004 nabízíme také veškerou produkci Warner Music dostupnou pro český trh.
V posledních letech jsme také získali do výhradní distribuce hned několik prestižních vydavatelství, která se zabývají produkcí titulů na DVD Video. Jejich katalogy obsahují nejširší celosvětovou nabídku klasické hudby (opery, balety, koncerty aj.) na DVD Video v současnosti.
Doufáme, že vás naše nabídka zaujme a budeme potěšeni, když budete naše stránky navštěvovat co nejčastěji. Naší snahou je nabízet vám neustále něco nového a zajímavého. Byli bychom rádi, kdybyste byli s našimi službami co nejvíce spokojeni a rádi přivítáme jakékoliv podněty a připomínky.